Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen következményekre lehet...

Milyen következményekre lehet számítani, ha a középiskolában ebben a tanévben összesen 30 igazolatlan órám van?

Figyelt kérdés

Júliusba leszek 18 éves, utána néztem néhány infónak ezekkel kapcsolatban és azt találtam meg, hogy amíg nem töltöm be a 18. életévemet még tanköteles vagyok.

Milyen büntetésre lehet számítani ? Ezt azért nem tudom pontosan, mert szinte mindenhol mást írnak, az osztályfőnök meg annyit mondott hogy 30 igazolatlan lehet.

Köszönöm a normális válaszokat.



2013. máj. 1. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Benne lesz a bizonyítványban (év végiben)

hogy ennyit nem voltál bent (igazolatlanul)

Nagyobb bünti nem várható

2013. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egy tárgyból hiányoztál ennyit,

lehet osztályozó vizsga

2013. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm.


Nem, összesen 6 napot hiányoztam és ebből jött ez össze a 30 :/

Én örülnék legjobban ha valahogy megúsznám, a szüleimet se akarom pénzbírsággal terhelni mert én tehetek az egészről... :/

2013. máj. 1. 13:38
 4/5 anonim válasza:
ha ez egyben van, biztos nyomós oka van. Az gázabb, ha szanaszéjjel vannak az igazolatlanok: itt is egy meg ott is, mert akkor az tunyaság-lógás. Ha a lelkiismereted tiszta, magyarázd meg a tanárnak, szülőnek. Ha nem tiszta, kérj bocsánatot. A többiről úgysem te döntesz. Ennyiért nem fogják elvenni a családipótlékot.ez inkább lelkiismereti kérdés
2013. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

tulajdonképpen mind februárban volt .....

Az a furcsa hogy eddig nem szólt erről a szüleimnek se nekem se az iskola se a tanár se senki...

Engem meg aggaszt ez a dolog , szüleimnek már elmondtam (régebben nem tudták).

Én azt remélem hogy nem tanácsolnak el , mert 11.-es vagyok és már a középszintű tanulmányokat ebben a suliban akarom befejezni... Azt meg megoldanám hogy a jövőben ne lehessen több igazolatlan....

Lelkiismeretem van , elfogom mondani az ofőnek is :S

2013. máj. 2. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!