Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek a 2012-es vagy...

Szerintetek a 2012-es vagy 2013-as MAGYAR érettségi volt nehezebb?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
A tavalyi
2013. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyforma nehézségűek voltak, talán a tavalyi szövegértés volt egy kicsit nehezebb. Az érvelések meg kifejezetten könnyűek voltak.
2013. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az idei eddig szupi volt
2013. máj. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a tavalyi. Én tavaly voltam, ez most sokkal jobbra meg tudtam volna írni.:-(
2013. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a tavalyi könnyebb volt. Ott alig vesztettem a szövegértésnél pontot (amikor itthon megcsináltam), most meg többet is. :S
2013. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A tavalyi!!! :( Én is tavaly érettségiztem..

A mostanit megnéztem, sokkal jobbra megtudtam volna írni!

2013. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor az irodalom volt a nehezebb, de a matek könyebb. Most a matek volt nehezebb.
2013. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szövegalkotásról tudok írni.

Tavaly érettségiztem.

Idén állítólag két rövid verset kellett összehasonlítani. Verselemzésben amúgy is buta vagyok, nemhogy két rövidet. A novellaelemzés is nehéz lett volna számomra, valaki elmesélte a novellát, onnan tudom.

Tavaly novellát lehetett összehasonlítani. Könnyű novellákat, csak úgy dőlt belőlem a szó. Novellát ALAPVETŐEN könnyebben elemzek, ráadásul az volt az összehasonlítás, így a szövegmennyiség is adott. :)


Szóval tavalyi.

2013. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mármint a tavalyi volt a könnyebb sztem. Jav.
2013. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a tavalyi szövegalkotás könnyebb volt mikor megcsináltuk a suliba. Viszont az idei szövegértés könnyebb volt nekem.
2013. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!