Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A matematika szóbeli nehéz?...

A matematika szóbeli nehéz? Milyen tételek vannak?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy össze jött a 25%. :/

2013. máj. 7. 11:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz. 6 feladat van. 3 elmélet és 3 gyakorlat. Lehet használni függvénytáblázatot és segítenek is. Bővebben nem tudom, ezt nekem is úgy mondták. Amúgy ennyire nehéz volt? :O
2013. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Abszolút nem nehéz, de aki már odajutott, annak lehet, hogy mégis az, hiszen annak már meg kellett buknia az írásbelin, és ez bizonyos tájékozatlanságot feltételez a tananyagban.
2013. máj. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
De amúgy, aki odáig eljutott, hogy érettségizhet, az a 4 évet végigcsinálta legalább kettesre, akkor most miért nem tud legalább kettest összeszedni? Nem olyan sok az a 25%.
2013. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Elég nehéz volt az idei...
2013. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Szerintem is nehéz volt az idei matek érettségi... :( Én nem erre számítottam! Most nagyon el vagyok keseredve, meg azért is, hogy szóbeliznem kell!! Nem nagyon kedvel a tanárom... remélem azért majd átenged!! :(
2013. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A 2. része az kegyetlen volt úgy vélem :/
2013. máj. 7. 14:09
 7/18 anonim válasza:
100%
Én is.... azt se tudom lesz-e ott pontom. Biztos bukás. Mehetek szóbelizni.
2013. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 lucsero válasza:
100%
Sajnos Én is mehetek szóbelizni, pedig jártam magántanárhoz nagyon sokáig, de úgy látszik hülye vagyok a matekhoz ! De nem adjuk fel Srácok, megcsináljuk ha törik, ha szakad ! MEGLESZ !
2013. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Remélem átmegyünk legalább szóbelin, én is félek tőle nekem is szóbeliznem kell... Egyébként érdekes hogy a csoportba 14en vagyunk és 9 embernek kell szóbelizni matekból :/ Akkor hogy is van ez? NEHÉZ VOLT AZ IDEI. Az előző évieket mindet megcsináltam 30 pont fölött akkor hogy is van ez?
2013. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
gyorsan gépeltem bocsi a helyes írási hibákért a (,) kihagytam :D
2013. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!