Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gáz ha lógok suliból?

Gáz ha lógok suliból?

Figyelt kérdés

- eddig kb. 3* csináltam meg különböző napokon mert elegem van a suliból

- mindig orvostól kértem igazolást

- anyu nem veszi észre, mert nem feltűnő az a plussz 3

- eddig kb 115 órát hiányoztam, és a mai után már nem szándékozom

ja és lelkiismeretfurdalásom is van de kell ez a pihen9nap.

ti megcsinálnátok hogy egyik nap nem mentek be, és anyutok nem tud róla?

17/l


2013. máj. 15. 06:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Igen, gáz. Remélem, hogy lesz elég hiányzásod ahhoz, hogy újra kelljen járnod az évet.

Ha tanulni nem akarsz, húzzál el dolgozni, legalább ne várd el, hogy anyád tartson el.

2013. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Csonti95 xD válasza:
Én ugyan ezt csináltam de heti 4x :D
2013. máj. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
gáz. Nem főiskolára jársz, neked még kötelező. Kíváncsi lennék anyukád arcára, mikor megkapja az értesítést, hogy nem kap mondjuk családi pótlékot (vagy nem tudom mit, mi az, amit megvonnak? :D). Amúyg miért van eleged az iskolából? Fáradt vagy? Szekálnak?
2013. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Igen gáz, mert nyilván mindenkinek elege van a suliból, de mégse lógnak, nem igaz hogy nem bírod ki, akkor mi lesz veled ha dolgozni kell? Az jóval nehezebb, fárasztóbb a suliban ülésnél. Na meg magaddal cseszel ki, mert a suliban legalább ragad rád tudás, így meg amit ott vesztek azt otthon kell megtanulnod egyedül, ami sokkal rosszabb, főleg ha nem is érted. Amúgy anyud hogy nem veszi észre, hogy lógsz? Nem foglalkozik veled egyáltalán? Mert másképp nem értem hogy lehetséges.
2013. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is lógtam tavaly, azt hiszem háromszor volt ilyen. Ebben az évben meg magántanuló voltam, de most már érettségizem.

Pár napból még nem lesz gond, de azért inkább ne csináld többször.

Amikor én csináltam, akkor anyukám külföldön volt, apukám meg másik városban (én a nagyanyámmal voltam), és elég depressziós voltam, azt hiszem kétszer egyszerűen nem bírtam rászánni magam, hogy felkeljek hatkor, egyszer meg kimentem a Margit-szigetre, és ott voltam egész délelőtt.

Egyébként nem kérheted meg anyukádat, hogy néha otthon maradhass egy napot? Pár igazolatlanért azért még nem vonnak meg semmit, meg évet sem kell ismételned.

2013. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Itt már 115 óráról van szó, nem pár napról!
2013. máj. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

az emberi rosszindulat... nem lógtam 115 órában.. beteg voltam, anyu tudott róla és orvoshoz mentem.. ma az egyetlen mikor nem mentem, de már szóltam anyunak és megbeszéltem vele

azért köszönöm mindenkinek

2013. máj. 15. 10:06
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Rosszindulat. az ba.meg.


Ha 115 óra hiányzásod lenne, és lógni akarnál, ha az én gyerekem lennél, és kiderülne, baromi rosszul járnál, az tuti.

Jelenleg a tanulás a kötelességed. Pont!


Egyébként pedig:

"Ha a tanulónak egy tanítási évben az igazolt és igazolatlan mulasztása együttesen a 250 tanítási órát, vagy egy adott tantárgyból a tanítási órák

30%-át meghaladja, és emiatt a tanuló teljesítménye tanítási év közben nem volt érdemjeggyel értékelhető, a tanítási év végén nem minősíthető, kivéve,

ha a nevelőtestület engedélyezi, hogy osztályozóvizsgát tegyen. A nevelőtestület az osztályozóvizsga letételét akkor tagadhatja meg, ha a tanuló igazolatlan mulasztásainak száma meghaladja a 20 tanórai foglalkozást, és az iskola eleget tett a jogszabályban meghatározott értesítési kötelezettségének.

Ha a tanuló teljesítménye a tanítási év végén nem minősíthető, tanulmányait évfolyamismétléssel folytathatja. Ha a tanuló mulasztásainak száma már az első félév végére meghaladja a meghatározott mértéket, és emiatt teljesítménye meghaladja a meghatározott mértéket, és emiatt teljesítménye érdemjeggyel nem volt minősíthető, félévkor osztályozóvizsgát kell tennie."

2013. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Csonti95 xD válasza:
ha beteg voltál és úgy mentél dokihoz az nem lógás
2013. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy 250 óra után mik a következmények,de nekem ezzel a nappal is max 125 óra lesz, és többet nem "lógok" , nincsne igazolatlan órám sem, és a 250 nem fog összejönni:)
2013. máj. 15. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!