Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-learningről vélemyének,...

E-learningről vélemyének, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt rossz kategóriában van, másrészt attól függ, hogy hol és hogy csinálod. Indítanak már nagy egyetemek is (MIT, Berkely, Cambridge) egész jó egyetemi órákat az interneten, nyelvet tanulni is elég jól lehet egy ideje, de akik konkrétan úgy reklámozzák magukat, hogy E-Learninget adnak, az általában csalódást keltő minőség.
2013. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a KRESZ tanfolyamra gondoltam
2013. máj. 15. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Bakker, hát akkor ezt benéztem - nem is tudtam, hogy már KRESZ-t is oktatnak az interneten. Erről sajnos így nem nagyon tudok véleményt mondani, de ha nem valami neves oktató vagy cég tartja akkor nem egyszerű jó minőséget összehozni, egy könyv azért legyen mellé.
2013. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!