Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesten hol melyik suliban...

Budapesten hol melyik suliban van a legjobb OKJ képzés, felnőttoktatás nappalis rendszerben?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen területen akarsz tanulni. sulik közül a minervát, athénét, a raoult, politechnikumot, esetleg ha a mérnöki dolgok vonzanak akkor a bánki donát szki
2013. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
állatorvosi asszisztens,fogorvosi asszisztens ,pék ezek érdekelnek :) köszönöm le is csekkolom őket :)
2013. máj. 21. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebben az iskolában jó a fogorvosi asszisztens képzés, az egyik ismerősön oda jár, és szereti:

[link]

2013. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
DE ez sajnos nem ingyenes :/ és asszem havi 25ezer forintot kell fizetni,és 2 éves a képzés..
2013. máj. 24. 19:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Bármint nincs bajom azzal hogy 2 év,ne értsetek félre, azt korrektnek tartom..csak nincs önálló keresetem, ezért nem tudnám fizetni 2 éven keresztül a havi 25 ezret. Ezert keresek nappalis ingyenes OKJ-s képzéseket :)
2013. máj. 24. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ingyen akarsz fogászati asszisztensnek tanulni akkor jelentkezz a raoulba. Még lehet jelentkezni a szeptemberben induló képzésre.
2013. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én hülye vagyok..állati hülye!!!! Ma gondolkoztam azon h havi 25ezer forint sok lenne..és megnéztem mégegyzser.. :D 25ezer forint/FÉLÉV :D na ez mindjárt más..ennyi csak összekaparok :D NA köszönöm szépen a segítséget :):)
2013. máj. 28. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!