Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az első írásbeli államvizsg...

Ha az első írásbeli államvizsgán/záróvizsgán megbukok, akkor a tanszék köteles kiírni még időpontot a javításra?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Meg kell nézni a helyi szabályzatot. Nálunk sikertelen záróvizsga, csak következő vizsgaidőszakban ismételhető. Tehát nem hogy nem kötelesek kiírni új időpontot, hanem nem is tehetik meg.


(Zárójelben: Nagyon nem szimpatikus a kérdésfeltevésed hangneme. Te olyan buta vagy, hogy nem vagy képes legalább elégségesre levizsgázni, de mindjárt számonkéred a másik oldalt.)

2013. máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy nem szimpatikus, mivel velem sem volt szimpatikus a tanszék. Ugyanis kiderült, hogy kötelesek kirakni még egy időpontot, amennyiben csak egyszer próbáltuk meg a záróvizsgát. Magyarul el akarták hallgatni ezt a lehetőséget a megbukott hallgatók számára, csak hogy ők üljenek a fenekükön. Nekem ez a nem szimpatikus. Egyébként nem lett elégséges, amit sajnálok, megpróbálok rá többet tanulni, mert azelőtt nem sok időm maradt rá. Egyébként nem megy annyira ez a szak egyébként.
2013. máj. 23. 11:43
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat: két egyébként az utolsó mondatban (nem figyeltem)


Csak egy tipp: Ha zárójelbe teszed a mondatot felesleges leírni, hogy zárójelben

2013. máj. 23. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ó, nem vagy képes megírni egy kettes záróvizsgát, de beszólogatni tudsz? Hát csak gratulálni tudok a színvonalhoz!
2013. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te kezdted a beszólogatást, egyébkent semmi közöd ahhoz, hogy meg tudom írni elégségesre vagy sem.(Nem is ez volt a kérdés.) Ha szabad megkérdeznem, neked van diplomád, hogy ennyire oltogatsz másokat?
2013. máj. 23. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ez mellé ment. Van bizony, és nem kettesre vizsgáztam:) Neked viszont ki tudja, hogy lesz-e valaha diplomád.
2013. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a diplomádhoz! Miből van, milyen karon, szakon végeztél? Gondolom neked sem volt egyszerű megszerezni a diplomád, nekem sem lesz az, de ezért küzdök. És hasznát veszed a diplomádnak? Abból élsz meg, mármint el tudtál helyezkedni olyan területen, mint amiben a diplomádat szerezted? Hanyas lett az államvizsgád? (Egyébként mindig is utáltam a nagyképűeket, akik eléggé vágták egyetemen a dolgokat, és mindemellett lenézték azokat, akiknek nem annyira ment... )
2013. máj. 23. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Kerdezo ne torodj az ilyenekkel.Mindig is voltak,lesznek is bekepzelt majmok.

Ezen az oldalon meg barki irhatja hogy diplomaja van,ami vagy igaz,vagy nem.Ha igaz akkor meg olyan amivel a mekibe nagyszeru allast tud foglalni es igy dicsekszik,hogy o diplomas.Az nen szamit,hogy nem latszik.. :))

Kettes diplomaval meg ne pattogjon senki..

2013. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!