Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A sejtbiológiának, biomechanik...

A sejtbiológiának, biomechanikának és genetikának mi köze van a gyógytornász szakhoz?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egy jó kérdés. De amúgy egy másik ETK-s szakon is vannak ezek a tárgyak.:D
2013. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Jók kiszórni a hülyéket... Meg legalább lesz némi közötök a sejtszintű működésekhez.

Ami pedig a biomechanikát illeti, az egész gyógytornászat arra épül aranyom...

2013. jún. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő ne aranyomozz :DD (olyan flegmának, lenéző hangvételűnek tűnt) Még csak első éves vagyok honnan tudhatnám, hogy az egész arra épül?! :) Persze 1-2 év múlva biztos rájöttem volna.
2013. jún. 1. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Ne foglalkozz vele. Ide nagyrészt csak ilyenek emberek járnak. Itt töltik ki a stresszes életüket.:D
2013. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4%

"(olyan flegmának, lenéző hangvételűnek tűnt) Még csak első éves vagyok honnan tudhatnám, hogy az egész arra épül?! :) "


Azért tűnt annak, mert annak is szántam. Azért nem ártana képben lenni arról, hogy tulajdonképpen mit is tanulsz.

2013. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!