Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » -Sok tudást igényel? -A...

-Sok tudást igényel? -A tanfolyam nehéz nagyon? -Hány idegen nyelven kell? -Hányas érettségi átlag kell hozzá? -Magasság, kilogramm? -Gerincferdülés? (1-2 fok) -Szemüveg szóba jöhet? -A pénzkeresete milyen? Úgy hallottam elég jó.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én kint élek Londonba és egy év és érettségizek. Nagyon tetszik a stewardess-i állás és érdeklődni szeretnék hogy végül is mi kell ehhez az álláshoz.

Kérdések fönt:)

Köszi a válaszokat előre is!


2013. jún. 9. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A sok tudás alatt nem tudom mit értesz, természetesen ismerned kell valamennyire leendő munkahelyed működését, de nyilván nem annyira nagyon részletesen, hogy ne lehessen megtanulni :) nem vettem még részt ilyen tanfolyamon (bár ha idén ugrott a felvételim, akkor nem kizárt;)), de nem hinném, hogy olyan nehéz lenne. Páran már elvégezték, így biztos nem teljesíthetetlen. Jelenleg egy középfokú angol nyelvtudás a követelmény, de nyilván minél több nyelven tudsz, minél magasabb szinteken, annál jobban el tudsz majd helyezkedni. Ha Angliában élsz, akkor gondolom a középfokú angollal nincs problémád, ehhez egy franciát, németet, vagy spanyolt párosítva nyert ügyed van. Nekem angol, olasz és német tudásom van, ennek elégnek kell lennie. Magasságot tudom, hogy 164 centi a legalsó határ, a súly pedig a magasságodhoz tartozó egészséges érték, bár azt azért tegyük hozzá, hogy ez is egy olyan munka, ahol egyáltalán nem mind1, hogy is néz ki az ember. Gerincferdülést sajnos nem tudom, én el tudom képzelni, hogy kizáró ok, tekintve a munkakörülményeket és az állandó terhelést, de 1-2 fok talán még belefér. Szemüveg biztosan nem kizáró ok. Pénzkereset meg attól függ hol dolgozol. Valóban elég jól keresnek egyébként.
2013. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!:)
2013. jún. 9. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!