Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövő héten ki megy emelt...

Péter222 kérdése:

Jövő héten ki megy emelt történelem érettségire? (szóbeli)

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:

én:) kedden, te mikor?

tudsz vmit mik voltak a témákban?

2013. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is kedden megyek. Eddig két osztálytársammal beszéltem, egyik Spártát húzta, másik Kállay hintapolitikáját.

Egyre jobban izgulok... Kinek mi az álom témaköre? :D

2013. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére sikerült megszereznem a kidolgozott tételeket,szerintem van ami könnyű lehet róla beszélni viszont sok a száraz anyagrész! Reménykedem hogy a (kereszténységet,holokauszt,világgazdaság,demográfiai változásokat) fogom kihúzni! Meglátjuk! Hogyan készültetek? Én szerdán megyek,jó lenne túl lenni rajta!
2013. jún. 9. 17:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szerdán megyek, de még nem tanultam rá, mert kedden vizsgázom az egyetemen. Kádárt szeretném kihúzni :) Tényleg lesznek források?
2013. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lesznek források, biztosítanak atlaszt, lesz pár vezető szempont.


Én is Kádárt szeretném. :D


Nekem van egy könyvem a kidolgozott tételekkel, szépen sorban mindenről írtam jegyzetet külön, hozzánéztem a könyveim. Holnap még átveszem az összeset, kedden meg kiderül.

2013. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kádárnak mindenki örülne!:) Én az EU-t akarom elkerülni ti melyik tételt?
2013. jún. 9. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:
én is szerdán megyek.. a kedvenceim kádár, géza és istván, holokauszt, az ókori államok, m.o gazdasága a 14.-17. században és a politikai életpályák m.o-n.. ezek közül vmelyikneknek nagyon örülnék :D amit nagyon nem akarok az az eu meg a demográfiaisokból egyik se, ja meg a városfejlődést se szimpi... de még mindig van tanulnivalóm... :S hnap belehúzok :D
2013. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az EUt nagyon szeretem. :D Meg az ilyen társadalmas dolgokat is. De persze Kádár a favorit. :) Eddig 3 ismerősömmel beszéltem, volt holokausztos, Spártás és Kállays.
2013. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Latin szavakkal hogy vagytok? Vagy csak nekem nem mennek a fejembe?
2013. jún. 9. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!