Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Normális az hogy 1 nappal az...

Normális az hogy 1 nappal az infó érettségi előtt úgy érzem, nem tudok semmit?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat tanultam rá, fel is mondtam a tételeket, most viszont úgy érzem, nem tudok semmit.
2013. jún. 18. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, sokan vannak ezzel így vizsgák előtt.

Eszedbe fog jutni minden, főleg, hogy sokat tanultál rá.

Sok sikert!

2013. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az angollal voltam ugyanígy. Szerintem ez azt jelenti, hogy megtettél minden tőled telhetőt. Mostmár ülj a fenekeden, pihenj, tévézz, relaxálj, holnap pedig k*rva ügyi leszel, mert nekem is jól sikerült, pedig én is nagyon aggódtam. :)
2013. jún. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Túl sokat tanultál

(Akkor szokott az ember összezavarodni)

Majd talán holnap "kitisztul"

2013. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, holnap délelőtt 10-től vagyok, de reggel 7kor még fel akarnék kelni átnézni. Vagy nem érdemes?
2013. jún. 18. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is felkteltem reggel átnézni, de már nem éreztem értelmét, mert már mindent tudtam, csak nem akartam elhinni magamnak. Viszont van az az érzés, amikor olvasol, és úgy érzed, hiába tanultál annyit, minden, amit olvasol, idegennek tűnik, mintha megint elölről kellene kezdeni az egészet. Ilyenkor van az, hogy tudod rendesen. Hidd el. Ha nem blokkolsz le, b*szott jó leszel, ha pedig nem, akkor csak simán ügyes. :) Bízz magadban kicsit jobban.
2013. jún. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem reggel már ne nézd át! Inkább pihenj, kelj fel időben, vegyél egy frissítő zuhanyt, készülj el nyugodtan. Ha 10-től vagy, amúgy is érdemes kicsit hamarabb odaérni.


Én hétfőn szóbeliztem, még szombaton átnéztem a tételek egy részét, amit úgy éreztem, kevésbé megy. Vasárnap volt egy érzésem, még Rákosit átnéztem töriből, mert azt csak 2x olvastam el és nem igazán tudtam. És tessék, pont Rákosit húztam ki.. :D

Vasárnap én is úgy éreztem, hogy nem tudok semmit, nagyon paráztam, már a sírás kerülgetett, el nem tudtam képzelni, hogy mi lesz így ebből. A családom próbált megnyugtatni, hogy menni fog meg minden. És tényleg ment. Még tegnap reggel is úgy éreztem, a megnyitón, hogy nem tudok semmit. Aztán láss csodát, szerintem az összes jó lett.

Minden tárgyból elég sokat beszéltem, próbáltam a lehető legjobban felépíteni a tételt stb.

2013. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!