Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elte-s koleszosok akik az...

Elte-s koleszosok akik az alábbi épületekben laknak, mondanátok ellene és mellette érveket a kolitoknak hogy reálisan tudjak mérlegelni? (KCSSK, Kerekes úti, Nagytétényi úti, Ajtosi dürer)

Figyelt kérdés

Esetleges szempontok:

-megoszlás karok szerint

-közösségi élet(bulis vagy csendes,tanulós)

-wc,zuhanyhelység eloszlása és állapota

-szobabeosztás

-épület állapota (felújított vagy leélt)


2013. jún. 22. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
szia! nem szeretném túlragozni, annyit mondok, hogy a tétényben laktam 1 egész hetet. zsúfolt szobák, közös illemhelyiség. nekem sok volt. ja és nagyon leélt, romos. a kcssk felújított, de drágább is
2013. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Kezdjük ott, hogy hiába kérdezgetsz utána, valószínűleg figyelembe sem veszik a sorrendedet. Én is ELTÉS vagyok (BTK), első helyen KCSSKt, majd Ajtósit, és Nándorfejérvárit jelöltem, asszem. Téténybe kerültem.


Nos kérlek, itt nálunk Tétényben vannak BME-sek és Óbudaisok is. ELTE főleg ttk és btk.


Bulisnak mondható, szinte minden este van valami, karaoke, DJ, vagy csak simán összetoljuk a lenti asztalokat és iszunk ameddig bírjuk :) Vagy az udvaron...

Szerencsére ez a zsivaly a nyolcadikra, ahol lakom, annyira már nem hallatszik fel, így aludni is lehet tőle.. .:D


Állapot? KCSSK-n kívül mindenhol szar állapotokat fogsz találni ,de figyi, ezt fogadd el, a koliba nem a szépérzéked kielégítéséért mész:)

Folyosónként van 2lány, 2fiú WC, és 3-3 zuhanyzó.


Egy kicsi hosszúkás szobában vagyunk 4-en, asztalok tök össze-vissza, mindenhol másféle bútorzat...

Konyhában 3 tűzhely sütővel, mikró.



KCSSK fel lett újítva, de konkrétan 1 vagy 2 épületben a 3 közül a külön fürdőszoba falai nem nevezhetőek falaknak, és kb. behallatszik a szobába, ha sza... mármint zuhanyzol.

Szép, úgy néz ki, mint egy hotel, de a közvetlen környezetben nincs semmi, csak egy négysávos országút, amin nincs zebra, csak lépcsős felüljáró (good luck beköltözéskor átcipelni a dolgokat :), meg utazni kell egy közértért.


Téténnyel szemben ott van a Campona tescoval postával bankkal drogériával gyógyszertárral és van mellettünk egy finom pékség is:) Meg a környék nem veszélyes, letesz a koli előtt az éjszakai is.


Ajtósi is komcsi, leélt, de pici és nyugis, két ágyas szobákkal.


Kicsit kusza lett, kérdezz még nyugodtan :)

2013. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) Hát,lehet meggondolom a haverokkal az albérletet :D
2013. jún. 23. 17:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó az az albérlet, ja :) Csak ott ha valaki mindig 50 percig zuhanyzik forró vízzel, te pedig megvagy 4 perc alatt, akkoris egyenlő részekre fogjátok osztani a rezsiköltséget, és ilyenből kialakulhatnak "háborúk".


Plusz az a jó, hogy a koliban, főleg, ha nagy (mint a kőrösi vagy tétény), mindig találsz sminkest, fodrást, laptopszerelőt, kábelforrasztót, polcfelfúrót, kombináltfogot, krumplipucolót, reszelőt, palacsintasütőt, a maradék egy tojást, ami kell, két kanál olajat, nyelvtanárt :) Érted, mire célzok :)

2013. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen :)
2013. jún. 24. 22:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos hova kerültél be, vagy hogy döntöttél?
2013. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
bocs az offért, énis a tétnyben leszek most gólya..akkor a társasági élet jó ott? :)
2013. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
KUK-os lettem! :)
2013. aug. 23. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:

na, KUK még szarabb állapotban van ,de legalább közel :D


társasági élet... ja, sok külföldi, ivászatok, diszkó, szerintem jó:)

2013. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon fsza a KUK! :D
2014. márc. 18. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!