Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pécsi 500. Számú Angster...

Lilith1994 kérdése:

Pécsi 500. Számú Angster József Szakképző Iskola és Szak iskolában szerintetek lesz tesim jövő tanévben?

Figyelt kérdés
A nagy 500-asba mennék felnőtt képzésre (érettségi) Nem tudom hogy lesz-e mert régen nem volt(3 éve) és aggódom mert nem volt benne a pakliba... hozzá teszem hogy kis 500-ba kéne át menni és arról az iskoláról én még jót nem hallottam.... Légy szíves segítsetek! köszönöm előre is :)

#Pécs #felnőttképzés #Angster József Szakképző és Szak Iskola #fitt1-2
2013. júl. 2. 07:56
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nagy az esély rá, hogy lesz! Amúgy nem olyan életveszélyes egy tesire átmenni a kis 500-ba. :)
2013. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Egyébként nem értem hogy felnőtt képzésre miért raknak be tesit, nem értem. :/
2013. aug. 28. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsinálnak az első adandó alkalommal.

Áh csak viccelek ám :D Ne higgy el mindent amit hallasz, nem fognak rugós bicskával várni a tornaterem előtt :D

Meg amúgy se leszel ott sokáig, gondolom szünetbe átmentek, tesi, azt csá. Amúgy a tornaterem egy külön részen van, szóval nincs ott nagyon más olyankor. Amúgy ezt mondták konkrétan h lesz tesióra? Szerintem is hülyeség.

2013. aug. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ. Egyébként konkrétan nem mondták, csak beszéltem egy ismerőssel aki most végzett ott, és azt mondta hogy neki volt tesije. Nem tudom igazából. Ez hétfőn derül majd ki amikor el mondják, az óra rendet. Viszont én nem szeretnék testnevelést, nem jó a lábam de felmentést nem kaphatok, szóval ja. Egyébként ez állítólag már 3 éve így megy, de érdekes, hogy eddig nem hallottam róla.

További szép napot!

2013. aug. 29. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!