Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kézügyességet igénylő...

Milyen kézügyességet igénylő és jól kereső szakmákat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a gimit, de abba szeretném hagyni, mert túl erős nekem(vagyis lusta vagyok matekot tanulni). 2 éves szakmai képzésekre gondoltam, pl kézi és gépi hímző szakirányra, de nem tudom, h ott csak a ruháHOZ varrnék hozzá kis díszeket vagy én készíteném el az egész ruhát. Mondták, h el kellene mennem képzőművésznek, de sajna tudom, h azok a sulik protekciósok és ott is kellene a matekot tanulni.

Itt egy kép, remélem megengedi belinkelni:

[link]

Ezen a minták vannak kiemelve, de gondolom, h egy valaki csinálja meg az egészet, nem úgy, h pl a szabó megvarrja a ruhát, majd kiosztja, h melyik ruhára, milyen mintát varrjon a hímző.

Bármilyen ötletet szívesen fogadok!


2013. júl. 4. 19:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!