Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesti Egyesített Középisko...

Budapesti Egyesített Középiskolás Kollégium, vagy Pannónia kollégium?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik jobb egy már érettségizett lánynak?Lakott már ott közületek valaki?

hol vannak kevesebb ágyas szobák? meg több hely a szobákban?(polcok, ilyesmi)

És mind kettőben bent lehet maradni hétvégén?

Előre is köszönöm a válaszokat


2013. júl. 13. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

bent maradni tuti, mert mit gondolsz, aki mondjuk Pécsről jön be, az hetente hazamenne?


Én BEKK-ba megyek (rövíditettem), tegnap küldtem a levelemet nekik, ott sok a hely.

2013. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én a BEKK-ben lakok 2 éve. Tudni kell róla, hogy több kollégiumból állt össze: a Vargából és a Kósból. A Vargában 4 és 3 ágyas szobák vannak, de újként lehetetlen a 3 ágyasba kerülni. Elég kevés a hely, zsúfolt de összességében itt jobb a légkör, családiasabb. Ezzel szemben a Kós marhanagy, nagyon sokan laknak egy épületen belül, ott 4 ágyas szobák vannak csak, igaz tágasabb is. Mindenhol bennt lehet maradni, vagy legalábbis lehetőséget biztosítanak rá.

A Pannónia egy rakás kaksi. Egy a Vargásnál is kisebb szobába 6-an, 8(!)-an is be vannak zsúfolva emeletes ágyakkal. Egyszer elmentem megnézni, amikor kolit kerestem, 5 perc alatt eleget láttam...

Remélem tudtam segíteni.

2013. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kedves előző!


Én a BEKK-be nyertem most felvételt, azonban a honlapjukon:


bekk.sulinet.hu


az áll hogy a fő épület 6 ágyas. Rákérdeztem, azt mondták 4 épület van, de ha jelzem hogy 4 ágyasba szeretnék menni, akkor jelezzem, jeleztem.


Azóta nem mondtak semmit, mit hogyan. Csak hogy mikor menjek beköltözni.

2013. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én a Pannóniában vagyok nevelőtanár a fiú részlegen. A Pannónia előnyei:

- Az épület és a belső részek jó állapota

- A szobák se lepusztultak, ezért vendéglátásra is alkalmas a kolesz

- A kaját helyben főzik, az idei tanévtől egész jó.

- van WIFI a szobákban

- a szobák 6 ágyasak (3 db emeletes ágy), kivéve pár szobát

- elég sok külsős és belsős program van

- a könyvtár elég szép

- kimnő nagyoknak este 10-ig van, de sulis vagy egyéb programok esetén a nevelőtanárokkal lehet beszélni

- kb. 50-féle suliból vannak diákok (kb. 310 fő- fele fiú, fele lány)

- hétvégente lehet maradni

Hátrány:

- nincs sportpálya és tornaterem

- a vendéglátás miatt hétvégente a maradó diákoknak néha más szobába kell költözni

- a koli népszerű, így főleg a lány rész hamar megtelik, ami után már csak várólista van

2014. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
BEKK THE BEST!!!
2014. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De mennyi ott a kollégiumi (havi)díj?
2016. júl. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!