Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügyi és számviteli ügyinté...

Pénzügyi és számviteli ügyintéző tanfolyamra iratkoztam be de lesz valami félvételi vizsga megkérdeztem miből azt mondták hogy ilyen kisebb matek feladatok mire számíthatok?

Figyelt kérdés
érettségim van mivel csak ezzel iratkozhattam be de félek hogy mi van ha nem sikerül nem tudnátok tanácsot adni milyen típusú feladatokat nézzek át? gondolom a képzésekhez kapcsolódó feladatok lesznek ha valaki tudna segíteni pls az tegye meg előre is köszi!

2013. júl. 16. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamatos kamat, logaritmus...
2013. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az nem nehéz :D köszi :D
2013. júl. 17. 11:00
 3/3 anonim válasza:
Én is most jelentkeztem,de tartok a felvételitől. Megkérdezhetem milyen feladatok voltak?
2014. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!