Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek volna államilag...

Felvettek volna államilag finanszírozott képzésre, de én hülye csak a költségtérítésest jelöltem be. Van még lehetőségem igényelni, hogy államira fölvegyenek, vagy ez a hajó elúszott?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos most elúszott. De nem értem, hogy az államival legalább próba-szerencse alapon miért nem lehetett megpróbálkozni.
2013. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, hogy ingyen lett volna. Ez a hajó már elment....
2013. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg elég logikátlan lépés volt.


2 félév után átkerülhetsz államira, ha rendesen tanulsz.

2013. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is bejelöltem államit, pedig elég kicsi volt az esélye, hogy felvegyenek, sőt, nem is vettek fel, csak fizetősre, de azért megpróbáltam :)
2013. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bár én is megpróbáltam volna :(

Nagyon át se gondoltam,csak mondom "ez esélytelen" és nem jelöltem be. Erre rengeteget zuhant a ponthatár idén, és a csoda megtörtént volna, csak én nem hittem benne.

2013. júl. 24. 23:41
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Minden rosszindulat nélkül, de ennyi logika szerintem szükséges lenne ahhoz, hogy felsőoktatásban tanulj.

Állami párját mindig megjelöljük az adott szaknak. A "hátha" miatt...

Itt most két félévet ki kell nyögnöd költségesen, példásan kell tanulnod, aztán kérvényezheted az államira való átsorolásod. Vagy kihagysz egy évet, és jövőre újra nekifutsz.

2013. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejelölöd az államis párját sem buksz pénzt, nem értem.

Nehéz átkerülni, szóval jövőre jelentkezz újra, ugyanoda, hátha akkor államisként bekerülsz, addig meg nyomjad költségtérítésesen.

2013. júl. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mint írták, már nem tehetsz semmit. Én sem értem, hogy mért nem jelölted be az államis párját, hiszen ingyen volt. Pl. én tudtam, hogy esélyem sincs bekerülni állami gazd.men.-re 460 ponttal, mégis bejelöltem, hátha.... természetesen nem vettek fel csak költségtérítésere, amin nem is lepődtem meg, de azért megpróbáltam.

Államira átkerülni valóban nagyon nehéz, példásan kell tanulni, na meg az is kell hozzá, hogy valaki kibukjon/elmenjen az adott szakról, mert a megüresedett államis helyekre veszik át a fizetősöket.

2013. júl. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!