Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kémia emelt szintű érettségi...

A kémia emelt szintű érettségik átlagban hányasra szoktak sikerülni?

Figyelt kérdés
Én egy 70%-os kémia emelt szintűt szeretnék megcélozni. Nyilván, ha jobb lenne annak nagyon örülnék. A kérdésem az lenne, hogy a 70%-ot könnyű elérni? Vagy az már "jó" teljesítménynek számít?
2013. júl. 27. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 4-es lett, egy ponton múlt. Szerintem átlagosan olyan 50-80% közötti eredmények születnek.

70%-ot szerintem nem könnyű elérni, de még 45-öt sem, hiszen rengeteget kell tanulni. Persze ha te fakton is erős 5-ös vagy, akkor ennyit el fogsz érni, sőt még többet is.

2013. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt tudsz nézelődni.

2013. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fakultáció nincs a sulinkban sajnos. De magántanárhoz járok és tanulom otthon is. Oda teszem magam aztán lesz ami lesz :D
2013. júl. 27. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Az idei emelt kémia után, jobb ha felkötöd a gatyád. :D
2013. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az idei emelt nehéz volt, nekem azért is mert nem számítottam rá,hogy abból is emelteznem kellene

fél év alatt 54%os eredményt sikerült elérnem összességében,ami gyógyszerészetre elég lett


szerintem meg fogod tudni csinálni annyira,ha tényleg tanulsz :)

2013. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!