Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha végeztem az egyetemen és...

Ha végeztem az egyetemen és lejárt a tanulói jogviszonyom, viszont jelentkeztem egy másik képzésre amiről nincs még eredmény akkor be kell jelentkeznem a munkanélkülibe addig amíg biztosan fel nem vettek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kötelező bejelentkezned a munkanélkülibe. Ha nem akarsz ne jelentkezz.
2013. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"tanulói jogviszonyom" ilyen jogviszonyod egyetemen nem is volt, egyetemes hallgatói jogviszonyod van..munkaügyi központba jelentkezni nem kötelező..
2013. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint írták egyetemen hallgatói jogviszony van nem tanulói és mivel már nem kommunizmus van, attól, hogy nem vagy bejelentkezve a Munkaügyi Kp-ba még nem nyilvánítanak közveszélyes munkakerülőnek. Tehát te akár évekig is elélhetsz otthon anélkül, hogy bejelentkeznél, persze csak ha van miből.
2013. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
És még annyit, hogy a munkaügyibe szerintem értelmetlen bejelentkezned, mivel anyukám és sok ismerősöm is már 1-2 éve bejelentkezett de munkát még nem tudtak nekik adni. Félévente felajánlanak nekik egy ingyenes képzést nőként, pl. hidegburkolót, de egyik ismerősömnek sikerült kifognia egy recepciós képzést, viszont miután elvégezte munkát nem tudtak neki adni, ez volt 1 éve, azóta is álláskereső.
2013. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!