Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Írnátok hatékony tanulási...

Írnátok hatékony tanulási módszert?!

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 13:17
 1/5 anonim válasza:
100%
nekem a legjobban az jon be, ha kozben jarkalok. sokkal konnyebben megmarad. :)
2013. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem meg muszáj hogy legyen egy kis háttérzaj, ezért halkan, de mindig megy a tv ha tanulok. meg még a kihúzófilc nálam elhanyagolhatatlan.
2013. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én járkálok, és közben hangosan mondom fel az anyagot, úgy, hogy közben nagyon nagyon halk klasszikus zene megy. A klasszikus nem azért az, mert annyira oda lennék érte, hanem olvastam valahol, hogy az is segít. Nem tudom kinek mennyire használ, de nálam segített, hogy csak az anyagra koncentráljak, és hogy nyugodtabb legyek.
2013. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Eddig úgy tanultam,ahogy azt a 3-dik hozzászóló írta csak zene nélkül,eddig ez vált be.

Várom a további tanácsokat! :)

2013. aug. 2. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam tanulni, hogy közben szól a tv vagy zene. Engem nem zavar, ha valami háttérzaj van. De például a testvérem úgy tanult, hogy hangosan mondta magának.
2013. aug. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!