Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre felvétellel kapcsola...

Egyetemre felvétellel kapcsolatosan tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Jövőre felvételiznék egyetemre, de nem tudom mi alapján döntik el, hogy létszám fölöslegnél kit vesznek föl és kit nem. Pl 400 a ponthatár az egyik szakon, és nekem van 402, de oda jelentkeznek 150en a 40 fős max kapacitással. Akkor azokat fogják felvenni, akik az első 40 legtöbb pontja van?

Köszönöm!



2013. aug. 2. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 40 fős a kapacitás akkor az első 40 embert veszik fel akinek a legtöbb pontja és a 40. ember pontszáma lesz a ponthatár.
2013. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez így nem teljesen igaz. Az egy dolog, hogy 40 fő a max. kapacitás. Egyszer sem biztos, hogy 40 embert fel is vesznek, lehet, hogy csak 30-at. Ezt az egyetem dönti el.
2013. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!