Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan rangsorolnátok a...

Hogyan rangsorolnátok a következő szakokat?

Figyelt kérdés

Abból a szempontból szeretném ha rangsorolnátok, hogy melyik adja a 'legtöbb tudást', és melyikkel lehet elhelyezkedni a legnagyobb eséllyel.


Szakok: Gazdaságelemzés, Pénzügy és számvitel, Nemzetközi gazdálkodás, Alkalmazott közgazdaságtan, Kereskedelem-marketing, Gazdálkodás-menedzsment, Turizmus-vendéglátás.


2013. aug. 4. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges rangsorba állítani, mert ahány ember annyi féle rangsor lenne...és a másik, hogy teljesen szubjektív minden egyéni vélemény!


Ennek ellenére hozzáfűzöm a véleményemet, 3 szakról vannak "kisebb" infóim, ismerőseimtől.

Pénzügy és számvitel nagyon jó, pénzügy szakiránnyal, számvitelnél érdemesebb elvinni egészen könyvvizsgáló képesítésig. Pénzüggyel az ismerősöm Németországban helyezkedett el, milliókat keres...

Gazd-men-ről szintén nagyon sok jót hallottam, BGF-n végzett ismerősöm nagyon nagyon jól keres vele és államvizsga előtt már volt biztos állása.

Nemzetközi gazdálkodásról nem sok jót hallottam, de ez nem jelenti azt, hogy nem jó, ez is ugyanúgy szubjektív mint az előző két vélemény.

Hiába mondanám, hogy érdemes Pénzügy-számvitelre vagy Gazd-men-re menned, egyáltalán nem biztos, hogy szeretnéd amit csinálsz és neked is ugyanúgy bejönne a dolog mint másnak (jelen esetben az ismerőseimnek).

2013. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :D


Azért várom még a hasonló hozzászólásokat másoktól is!

2013. aug. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!