Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelezősök, ti hogy bírjátok...

Levelezősök, ti hogy bírjátok a sulit munka mellett?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Nehéz az biztos, de megoldom, mert nincs továbblépési lehetőségem ha nem szerzem meg a szükséges diplomát.
2013. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
én nem dolgozom mellette. :-P
2013. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Elvégeztem egy kiegészítő közgazdász képzést, akkoriban a kötetlenebb munkarendem miatt nem volt olyan nehéz. (A szakdolgozat így is gondot okozott).

Ezután egy esti MSc informatikát kíséreltem meg. Részben a magasabb követelményszint miatt, részben a megváltozott munkakörülményeim miatt az alapozást igen, a szakirányt már nem bírtam teljesíteni, úgyhogy kiiratkoztam.

Az esti tagozat az heti két hétköznap 16.00 órától történő órakezdést jelentett. Nekem könnyebb volt így tanulni, mint levelezősként hétvégén bejárni.

2013. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!