Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha nem működik...

Mi van akkor, ha nem működik a besorolási határozat?

Figyelt kérdés

Én neten jelentkeztem ,de postai úton csatolom a papírokat(holnap fogom).

Viszont már jött egy e-mail nekem,hogy megvan a besorolási döntés ,és letölthetem,viszont az E-felvételibe nincs a Dokumentumok alatt semmi, Mi lehet a probléma? Ha az e-mail azt írja ,hogy megnézhetem,de nincs ott semmi.



2013. aug. 7. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Pótfelvételi?

Ott még nem nagyon lehet meg a határozat, mivel a beadási határidő aug. 12. (jövő hét)

2013. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Esetleg hívd fel őket holnap, hogy mit csinálsz rosszul,

nem bírod letölteni.

Majd ők segítenek

2013. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen,pótfelvételi!

Elvileg mindenkinek elküldik augusztus első napjaiban a besorolási döntést,és pár ember már írt is ,hogy megkapta.Ezért nem értem.Írtam az info@felvi.hu-ra ,kíváncsi vagyok,hogy mikor fognak visszaírni! Azért köszönöm,és bárki aki tud segíteni,írjon!

2013. aug. 7. 23:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Besorolási döntés ponthatár húzás után van, aug. elején még a beadási határidő sem telik le. Milyen besorolási döntést akarsz?

Még a rendes eljárás besorolási döntései sem elérhetőek (legalábbis szabályos határozat formájában), nehogy a pótfelvételié!

2013. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a már lezajlott felvételi besorolási határozatai igen is elérhetőek már...
2013. aug. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az augusztus első napjai a rendes felvételi eljárásra vonatkozik. Pótfelvételnél még a jelentkezési határidő sem zárult le, majd csak hónap végén fog az ottani felvétel kiderülni.
2013. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vettek fel rendes eljárás során? Akkor valószínűleg ez lehet a besorolási döntésben.
2013. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vettek fel rendes eljárásban,és pótfelvételiztem ,és jött ez az e-mail. De akkor lehet,hogy a rendes felvételi miatt jött még ...
2013. aug. 8. 09:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, akkor az a rendes eljárásból jön még.
2013. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor az az indoklás áll benne, amiért nem vettek fel. A felvi.hu-n, amikor belépsz az e-felvi felületére, 2 db "belépés" gomb van egymás alatt, a felső gomb vonatkozik a pótfelvételire, az alsó pedig a normálra. Először én is néztem, hogy miért nem tudok rákattintani a dokumentumokra, aztán kicsit lejjebb görgettem...:P
2013. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!