Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsőéves egyetemista leszek...

Elsőéves egyetemista leszek és meg kell csináljam az új diákot, de ezt hol kell? Neptunon? Regisztráltam neptunon de nem enged belépni akkor most hogy csináljam meg a diákot?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmész az okmányirodába, ott igazolványképet csináltatsz, aláírsz, kapsz egy azonosítót (NAK talán vagy valami ilyesmi). Ha beiratkoztál az egyetemre, utána tudsz majd igényelni diákot a neptunon keresztül.
2013. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egyetemtől kapott levélben több papírt is kaptál.Nekem az egyik hátulján speciel erről szó.

1. bemész az okmányirodába, csináltatsz NEK adatlapot,ahol le is fognak fényképezni.

2. ezután Neptunon igényeled a diákot,be kell majd írni a NEK kódot és még pár adatot,valamint a gyűjtőszámládon kell lennie 1400 Ftnak,amit ide kell utalnod a bankszámlá(d)ról,és teljesíteni kell

3. majd küldi az Oktatási Hivatal

én ennyit tudok :D

2013. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! én is elsőéves leszek, engem sem enged be, azt írja h rossz a jelszó v a felhasználónév, pedig 100% hogy nem :S nem tudom mit lehet ilyenkor csinálni:S
2013. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

utolsó!

nekem végül sikerült, kiderült hogy én írtam be rosszul...

szóval próbálkozz te is és hátha sikerül!

2013. aug. 15. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy se jó:S
2013. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!