Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2000-ben kellett volna érettsé...

2000-ben kellett volna érettségiznem. A 4évet elvégeztem de nem érettségiztem le. -Akkor most már elavult? Újból kell kezdenem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
én úgy tudom, ha van évvégi jegyed az érettségi tárgyakból, akkor jelentkezhetsz érettségire, de fizetned kell érte
2009. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így tudom... Amiből van két évvégi jegyet, abból tehetsz érettségit pár ezer forintokért. Mindenesetre ennek érdemes az om honlapján utánanézni, vagy egy iskolában érdeklődni.
2009. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amilyen bizonyítványt megszereztél, az soha nem évül el. Jól is néznénk ki! Az Oktatási Hivatalnál tájékozódj a vizsgára jelentkezés részletekről. [link]
2009. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bemész egy középsuliba és kérsz egy érettségire jelentkező lapot. SZerintem neked fizetni sem kell, mert nem érettségiztél még, de ahova bemész lapot kérni és kitöltöd, szerintem ott fogsz érettségizni.
2009. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen de megváltozott 2005-ben az érettségi.Oké h nem évült el de azóta más lett.Ilyenkor mit tudok tenni?Volt már valaki így?
2010. aug. 20. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy jelentkezz érettségire, mintha diák lennél
2015. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem buktál, akkor lehet menni
2015. ápr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!