Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvennétek a diákhitel...

Felvennétek a diákhitel szabad felhasználású konstrukcióját házfelújításra?

Figyelt kérdés

Amire kéne a pénz az kerítés csere illetve járda készítése a házunk előtt (mindenhol van járda csak előttünk nincs...csak járda-darabok, kerítésünk pedig már szinte szétrohadt)


Szüleim soha nem lesznek képesek ezt finanszírozni, ezért gondoltam erre.


2013. szept. 9. 09:51
 1/4 anonim válasza:

A gesztus maga szép, de én max akkor vennék fel diákhitelt, ha nagyon nincs más lehetőségem. Nekünk sincs sok pénzünk, de eddig próbáltuk elkerülni ezt a lehetőséget.


Szerintem próbáld kb kideríteni mekkora összeg lenne a felújítás, és inkább próbálj meg diákmunkát keresni.

2013. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a járdakészítéshez az Önkormányzat hozzájárul.
2013. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem 200 ezer forint lenne a felújítás.
2013. szept. 9. 10:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Pesten tanulok és vidéki vagyok, tehát a diákmunkából eredő pénzt nem tudom erre félrerakni.
2013. szept. 9. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!