Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvodapedagógus alkalmassági...

Óvodapedagógus alkalmassági vizsgát mikor kell tenni? A főiskolára való felvételikor, vagy évekkel előtte?

Figyelt kérdés
Csak mert ha évekkel előtte is lehet ( 1,5 , 2 év), akkor még most megcsinálnám, hogy ha esetleg nem vagyok alkalmas, még most derüljön ki, ne akkor amikor már felvételizek. És még ha valaki tudja, leírná azt is, hogy mégis milyen egy ilyen vizsga? Köszönöm a válaszokat! :)

2013. szept. 10. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Van akit még évközben is kiszórnak, mert alkalmatlan.

Olyan hely pedig nincs ahova 1,5-2 évvel előbb lehet menni. Felvételikor lesz alkalmassági.

2013. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a felvételi előtt
2013. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha most megcsinálod, nem tudom mennyi ideig érvényes

az a papír-

2013. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kornyikálni kell meg pl. bukfencezni
2013. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy felvételikor van alkalmassági, csak egyik haverom vitázott velem, hogy nem, azt egy két évvel előbb meg kell csinálni, mert ha nem vagy alkalmas, akkor ne felvételikor derüljön ki.. ja, aztán megtaláltam, hogy miket kell csinálni, mindenféle hülyeséget. a kedvencem: néhány lépés nekifutásból – keresztbe állított és felfordított – pad átugrása egy lábról, érkezés

páros lábra, guggolásba.. nem az hogy nehéz, csak nem tudom ez minek egy óvónőnek, az én óvónőim valahogy soha nem csináltak ilyet :/ Mind1, köszi a válaszokat ! :)

2013. szept. 10. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!