Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges mindezt egyedül?

Lehetséges mindezt egyedül?

Figyelt kérdés
Szeretnék bekerülni egy színvonalas egyetemre, ám ehhez néhány tárgyból újra teljesítenem kell, hogy meglegyenek a pontjaim. Emelt történelem, földrajz, és egy közép angolt szeretnék elérni, ami legalább 90%-os. Képzésekre időm és pénzem sincs, így autodidaktaként elvégezném a felkészülést egyedül, lehetséges mindez?
2013. szept. 11. 11:22
 1/2 Zeu ***** válasza:
Rengeteg idő kell hozzá az biztos. Ezen kívül nem tudom egyedül honnan tudnád beszerezni a szükséges tételsort. A tananyag talán könyvekből/netről, de nekem meredeknek tűnik. Angol még hihető is, de töri meg földrajz emelthez komoly felkészülés kell. Mindenesetre kitartást kívánok hozzá :)
2013. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel feleslegesen vállalod túl magad, biztos nem lesz szükséged mind a háromra. Ezt azért mondom, ugyanis emeltért csak akkor kapsz 50 pluszpontot, hogy ha azt számítják be a két érettségi tárgy közé. Ráadásul ha nem duplázol, akkor az érettségi átlag az csak a bizonyítványban szereplő eredmények átlaga lesz, amit később csináltál, az nem számít bele, így az átlagon nem tudsz javítani.

Gondold át, melyikre van szükséged biztosan ez a három közül, és valamelyiket ne csináld meg, mert tutira felesleges lesz.

2013. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!