Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha már egyetemre...

Mi történik, ha már egyetemre járok, de újra szeretnék felvételizni?

Figyelt kérdés

Most egyetemre járok államilag finanszírozott nappali képzésre (első félévem), de szeretnék jelentkezni tavasszal ugyan úgy államilag finanszírozott (szeptemberben induló) nappali képzésre csak más egyetem más szakára.

Tudok így jelentkezni a tavaszi felvételi hirdetéskor?

Ha igen,akkor hogyan és ha nem vesznek fel akkor itt, ahol most tanulok már nem is folytathatom a tanulmányaimat, mert én tavasszal beadtam a felvételi kérelmemet és ez egyenlő a kiiratkozással?

Próbáltam érthetően fogalmazni.:/



2013. szept. 12. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet jelentkezni és, ha nem vesznek fel attól még az első szakon továbbra is folytathatod a tanulmányaidat. Én is 2 szakot végzek párhuzamosan. Azért jól gondold át, mert eléggé megterhelő. Milyen szakon tanulsz és mire jelentkeznél?
2013. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most olvastam vissza a kiírásomat és hatalmas blődséget írtam:D

Ugyan arra a szakra szeretnék járni, csak másik egyetemen, viszont nincs arra a szakra "átjelentkezés"i lehetőség, csak ha új felvételivel oda kerülök be :(

2013. szept. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!