Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szükséges valami féle előzetes...

Szükséges valami féle előzetes gimnáziumi képzés/osztályzat, egészségügyi alapismeretek tantárgyból való érettségihez?

Figyelt kérdés
Most döbbentem rá, hogy egy ilyen emelt szintű érettségivel több pontom lehetne a felvételinél. Köszönöm ha valaki tud némi infóval szolgálni.

2013. szept. 14. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. De ha nem tanultad, akkor osztályozóvizsgát kell tenni az összes év anyagából. Ha nem tanítják nálatok, akkor vendégtanulóként másik iskolában. Elég bonyolult. Valószínűleg eü. szakközépbe kell menni, gimnáziumban nem tanítják szerintem.

Ha már van érettségid, más a helyzet.

2013. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

1. válaszoló!

Nekem is hasonló a helyzetem, de nekem van már érettségim.

esetleg el tudnád magyarázni hogy ez hogy működik? mert azt mondod bonyolult.

tehát érettségiztem már gimnáziumban, nem tanultam egészségügyi alapismereteket, de most abból szeretnék érettségizni.

2014. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor neked nem bonyolult, te csak jelentkezel kiegészítő érettségire, és kész. Ha van érettségid, más a szabály.


(A kérdező meg köszöni szépen a választ.)

2014. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak annyi van, hogy eü. szakközépben vagy kormányhivatalban jelentkezzél.
2014. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2. vagyok

köszi

2014. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!