Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közösségi szolgálattal kapcsol...

Közösségi szolgálattal kapcsolatban. Lehet a Honvédségnél "ledolgozni" azt az 50 órát? Bővebben lent---

Figyelt kérdés

Szóval, a minap feltévedtem az Egressy szakközépiskola oldalára, ahol a közösségi szolgálat menüpont alatt a partnereknél fel volt sorolva a Szurmay helyőrség... Ez biztos azért van, mert az iskola benne van a Katonasuli programban, legalábbis én erre gondoltam... megnéztem a közösségi szolgálat hivatalos oldalán a szerződéssel rendelkező fogadó intézményeket, de sem a Honvédséget sem a Helyőrséget nem találtam... :( lehetséges az, hogy ezek a szervek csak a Katonasulis iskolákkal vannak kapcsolatban? ha külsős suliból vagyok, biztosan kizárt az, hogy esetleg ott töltsem le az 50-et?? vagy keressem meg őket? Nagyon érdekel a honvédelem, és nagyon-nagyon örülnék, ha valaki tájékoztatna :)) előre is köszönöm.:D


egy 9.-es budapesti gimnáziumból



#óra #érettségi #honvédség #ötven #közösségi szolgálat #MH vitéz Szurmay Sándor Budapest Helyőrség Dandár
2013. szept. 21. 10:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!