Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esti gimibe járok. Szerintetek...

Esti gimibe járok. Szerintetek náthásan, köhögve, rossz közérzettel érdemes bemenni? Oké, nekem " csak" a gyerekkel kell foglalkoznom, de sokan dolgoznak mellette.

Figyelt kérdés
Figyelni sem tudok, tele van a fejem, nem bírom lehajtani. Viszont eddig a keddi órákon nem voltam, valamint csütörtökön dolgozat.
2013. szept. 23. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

De nem tudsz elmenni orvoshoz,hogy írjon igazolást?

Mert valahogy csak igazolnod kell, ha nem tudtál

elmenni órára

2013. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már rég elmehettél volna a dokihoz

Legalább valami gyógyszert is fölírt volna, ami enyhíti

a tüneteket-

2013. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tegnap reggelre lettem ilyen rosszul, és ma egyedül vagyok a gyerekkel.. Iszom az aszpirint, este meleg citromos tea, stb.. Igazából nem kérik számon a hiányzást, csak nem tudom, jó ötlet-e így bemenni.. :(

Köszi a válaszokat!

2013. szept. 23. 17:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy a dokim ilyenkor azt szokta mondani, hogy vegyek Neo citrant.. Ami ugye nem használ.. Marad az aszpirin, kalmopyrin, meleg mézes-citromos tea...
2013. szept. 23. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Esti gimi és orvosi igazolás?Minek?
2013. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem
2016. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!