Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik lenne a helyes döntés?

Melyik lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő! 2 év és ballagok (5 éves, nyelvi előkészítős) a középiskolából. Direkt olyanba jelentkeztem, ami szakmát is ad. Ez egy közgazdasági szakközépiskola. Méghozzá azért, mert szeretnék ügyvéd/ügyész lenni. Vagyis szerettem volna. De régi gyermekkori álmom, hogy tanár legyek. Valahogy vonzz az a szakma, és nagyon vacillálni kezdtem. Ha a jogot választom, azt a csak külföldön szeretném. Kitűnő tanuló vagyok, jól beszélem az angolt. Konkrétan Nagy-Britanniára gondoltam.

Ha viszont tanár leszek az csak is itt!

Ti mit választanátok? Egy elég jól fizető külföldi állás, vagy egy szív áhított, kevésbé jól fizető magyarországi munka ???



2013. okt. 4. 18:46
 1/1 Varga Esztíí válasza:
Azt még had írjam ,hogy nagyon barátkozó vagyok bárkivel,hamar ismerkedek!
2013. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!