Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szakról tudok átiratkoz...

Puppies kérdése:

Melyik szakról tudok átiratkozni az általános orvosi karra?

Figyelt kérdés
Már régóta nézegetem az egyetem oldalát és mindenhol kerestem de sehol sem találom, hogy melyik szakról tudnék átiratkozni az általános orvosi karra ha esetleg oda nem vesznek fel.Tudom, hogy valahogy át lehet menni, meg van olyan képzés aminek az első félévében hasonló vagy ugyan azok a képzések vannak int az általános orvosi kar első félévében de sehol sem találom, hogy melyikről tudnék majd átiratkozni.Valaki tudna segíteni ebben?

2013. okt. 9. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogorvosiról tudsz még átmenni, máshonnan nem, de fogorvosin mostanában magasabb a pontszám mint általános orvosin. Erre nem érdemes alapozni.
2013. okt. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ohh köszi :)t
2013. okt. 10. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!