Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Létezik olyan szak ahova...

Létezik olyan szak ahova leginkább biosz és fizika kell? Úgy értem van olyan hely, ahol a biosz és a kémia elszakad?

Figyelt kérdés

Tudom a biológiával mindig együtt jár a kémia, orvosin, alapszakokon, gyógyszerészetin... mit javasolnátok annak, aki leginkább biológiával és fizikával szeretne foglalkozni, és legszívesebben kutatásokon dolgozna?


Köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 24. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél valami természetjáró. Vagy fizikus.
2013. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg bionika. Nekem az olyan fizikásnak tűnik a leírás alapján:D

De azért vmennyire minden bioszos szakon kell a kémia.

2013. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mondjuk a természetjáró az nem valami konkrét:D Meg nekem kutatósnak se tűnik:D A bionikán már gondolkodtam egyébként, mondjuk az tipikusan az a véglet, ahol minden van, csak mindenből kevés... De azért segítettetek, köszönöm! :)
2013. okt. 24. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!