Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki esetleg nem írt hasonló...

Tupaccc kérdése:

Valaki esetleg nem írt hasonló témában diplomamunkát? Én már fizetnék is a segítségért, csak már haladjak vele. Bővebben belül.

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem, anno nagyon jól sikerült előző munkám, 40 oldalas munkámat egyből elfogadták, nem volt semmi gond. Most írom a diplomamunkámat, melynek legalább 60 oldalasnak kellene lennie, de konzulensemmel nem jutok dűlőre. Már harmadszor dobja vissza a munkám, abból kétszer 30oldal nem tetszett neki, most megy úgy 10oldalra nyögte ki, hogy maradhat.

Kitartó férfi létemre sose szoktam kiskapukat keresni, de most azt szeretném kérdezni, hogy nem írt véletlenül valaki hasonló témában diplomamunkát? Témám az olvasás és irodalomtanítás az alapiskolán lenne. Piszkozatok, írások, források, bármi jól jönne. Itt úgymond lebukásról se lenne szó, mert külföldön írom, és nem vagyok az a copy-paste fajta ember, aki ne fogalmazná át az adott szöveget. Ha tartalmasabb anyagról lenne szó, akkor fizetnék is érte, csak végre olyan anyagot tudjak konzulens bácsi elé letenni, amit nem dob végre vissza.



2013. okt. 30. 21:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!