Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Latin emeltszintű érettségi...

Latin emeltszintű érettségi tételek érdekelnének. Melyek azok?

Figyelt kérdés
Nagyon kell készülni az emelt latinra? Jó vagyok latinból, leginkább a fordítás megy. Most megyek OKTV-ra latinból, kipróbálom milyen vagyok belőle, a feladatokat folyamatosan oldom.

2013. nov. 1. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt találod a követelményeket és a vizsgaleírást. További nyilvánosságra hozott anyag a leírás szerint nincs.

2013. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem megvannak az idei középszintű tételek, ami szerintem mindenkinek megvan. Nekem viszont az emeltszintű tételekre van szükségem. :D
2013. nov. 2. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szükséged lehet rá, rakhatsz mellé D betűket is, sőt követelheted is, de akkor sincs további nyilvánosságra hozott anyag. Ha valahol kiadták a középszintű érettségi tételeket előre, akkor ott súlyos mulasztás történt, amiért a tanár akár fegyelmit is kaphat. Az emelt szintű tételeket viszont a kormányhivatal őrzi, ők meg nem csinálnak ilyet. Még a vizsgáztató tanárok is csak egy órával a vizsga előtt kapják meg a tételt.
2013. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééényleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeegggggggggggggg. jéééééééééééééééééé. aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh hihihihihhahahahahahihiheheheh bllblblblblblbllblbllb
2013. nov. 2. 20:01
 5/5 A kérdező kommentje:
ja, amugy azok a szóbeli tételek. Most jutott eszembe, azok ha jól tudom háziak. :))) :P
2013. nov. 2. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!