Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát érdemes tanulni...

Milyen szakmát érdemes tanulni? Elkezdtem az egyetemet, de nem tetszik és nem megy. Nem az én irányom, rossz szakot választottam, kicsit sem érdekel. (gazdaságinformatikus)

Figyelt kérdés

És most elkezdtem azon gondolkodni, hogy valamilyen szakmát kellene tanulnom, na de milyet?

Azt már eldöntöttem, hogy az angol nyelvvizsgát megcsinálom.


19/L/ Győr


2013. nov. 4. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont Győrbe akarok jelentkezni a SZE-re gazdinfóra.

Megkérdezhetem,hogy miért nem tetszik??

EGyébként milyen angol én infó tudás kell hozzá?

Mindenképp szükséges,hogy meglegyen az emelt infó érettségi?

Elég az alapfokú angol nyelvvizsga?- amit persze később szeretnék fejleszteni középfokúig

2013. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Gondold végig hogy mihez lenne kedved. Ha mondjuk szeretsz rajzolni akkor lehetsz grafikus,mérnök. Ha meg szeretsz kenyeret sütni akkor pék :D Szerencsére a szakmák többségét meg tudod szerezni OKJ-n.
2013. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De nem olyan egyszerű ám :)

Ha decemberben vége lesz az első félévnek, akkor januárban nem indul semmilyen OKJ-s képzés. Gondoltam, akkor elmegyek nyelvtanfolyamra.

Diplomát szerettem volna, de az ilyen gazdasági szakok mind fizetősek :S

Azt tudom, hogy az iroda világa érdekel.

2013. nov. 6. 17:00
 4/5 anonim válasza:
És még mindig szeretnél diplomát vagy már letettél róla?
2013. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze, hogy szeretnék.

Csak olyat, ami engem is érdekel és szívesen tanulom, és a későbbiekben is hasznomra lesz.

Nem akarok egy olyan diplomát, amihez nem is konyítok és utálom.

2013. nov. 6. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!