Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Múltkor beteg voltam, és azt...

Bananina kérdése:

Múltkor beteg voltam, és azt kaptam az osztályomtól, hogy a tanárom kibeszélt órán. Mit tehetek? Nem az első eset.

Figyelt kérdés

Nagy nehezen túltettem magam rajta, erre ma a folyosón azt hallom, hogy a tanárom röhögve azt mondja egy másik tanárnak, hogy: "XY biztos tudná, de YZ (én) már kevésbé hinném..."

Ezt persze mind hallottam, és mivel kimondta a nevem nem is lehetett volna félre érteni.

Nem ez az első eset, hogy így beszél rólam és szívat, de mit tehetek? Amúgy nem értem, hogy miért gondol rólam ilyeneket, mivel az egyik (és első) legjobb tanuló vagyok az osztályban.)

Ha hagyom magam, akkor egy semmire kellőnek néznek, ha nem visszaszólok, akár meg is buktathat. :(

(Nem vagyok kisgyerek, ne úgy nézzétek a dolgot, csak egyszerűen roppantul tanácstalan vagyok.)


2013. nov. 19. 12:15
 1/2 anonim válasza:
hat szolj az osztalyfonokodnek vagy a szuleidnek, hogy beszeljenek avval a tanarral. ha az se val be akkor szolj az igazgatonak vagy valts iskolaz
2013. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg egyenesen, hogy miért csinálta. Lássa, hogy nem hagyod magad, és nem vagy pojáca. Ha tényleg jó tanuló vagy, nem buktathat meg.
2013. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!