Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 50 órás önkéntes munkát hol...

50 órás önkéntes munkát hol lehet teljesíteni?

Figyelt kérdés

Ma voltam 2 órát egy oviban és nekem az maga volt a pokol. (nem az óvoda vagy a gyerekek miatt, ez csak az én természetemből adódik)

Tudnátok nekem más lehetőségeket mondani?



2013. dec. 2. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban a kertészeten is szoktak lenni.
2013. dec. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az iskola mondja meg a lehetőségeket, mert ők szerződnek a cégekkel, szervezetekkel.
2013. dec. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az iskolán belül korrepetáltam, és 45 perc 1 órának számított, 4 hét alatt meglett az egész, nagyon király volt. :) (Igaz, abban a 4 hétben minden nap 90-135 percet bent maradtam pluszban.)
2013. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindent lehet csinálni. Először kérdezd meg, hogy a sulid kikkel áll szerződésben, hátha van valami neked való. De egyébként bárhová mehetsz, amivel segíted az embereket, környezetedet. Én voltam eddig könyvtárban könyveket pakolászni, a suliban szertárat takarítani és bölcsiben.


2-es: nem csak a suli köt szerződést. Ha olyan helyre akar valaki menni, amivel nincs szerződése a sulinak, akkor először meg kell kérdezni az adott céget/szervezetet/intézményt stb, hogy fogadnak-e ilyen önkénteseket. Ha igen, akkor a suliban kell kérni egy szerződést, amit a cégnél kitöltenek, utána pedig visszaviszed a suliba.

2013. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy akár visszamehetsz a régi általánosodba, ha szeretted és jófejek vvoltak a tanáraid. Nálunk a volt diákok rendszeresen járnak vissza, például egy biosz-kémiás srác kémiaversenyre készítette fel az osztálytársaimat, de van, aki rendszergazda-asszisztensként tevékenykedik.
2013. dec. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!