Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik vannak a képen? (spanyol...

Mik vannak a képen? (spanyol kultúra szerüség)

Figyelt kérdés

[link]



Ez az iskolámban az egyik tétel a 30ból, és egyszerűen nincs rá időm... ezért kérek itt segítséget, hátha valaki van olyan kedves és segít nekem...:DD


A feladat az, hogy le kell írni mik vannak a képen (spanyolul kellene, de akik nem tudnak, elég nekem a szavak magyarul is, majd én lefordítom)

Elsőnek a számozottakkal kéne végezni, inkább azt erőltetni, de ha megvan az összes akkor az a legjobb!!!!

pl. ott van a bal felső sarok fele egy pali aki bort önt, az a sidra... meg felül, közép-jobb fele vannak a bikák, az a corridas de toro (bikaviadalok)... valahogy igy kéne... de ha bármi megvan, nekem az is jó...de mondom... előbb a számozottakkal kéne végezni...



ELŐRE IS NAGYON NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!


2013. dec. 2. 23:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!