Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rosszul sikerült emelt szintű...

Rosszul sikerült emelt szintű érettségi után "használható" felvételikor az előtte tett közép szintű érettségi százaléka?

Figyelt kérdés
Tettem egy emelt szintű érettségit nemrég, viszont nem sikerült épp a legjobban, kaptam róla tanúsítványt is és az lenne a kérdésem, hogy ezt, úgymond nem figyelembe véve, lehet a már meglévő közép szintű érettségim eredményét figyelembe venni a felvételi során?

2013. dec. 4. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond, mindig azt a pontszámítási módszert alkalmazzák, amelyik számodra kedvezőbb. Tehát igen, használható.
2013. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 reptoid ***** válasza:
56%
A tanúsítványt direkt azért kaptad külön lapra, hogy akár fel is gyújthasd, ha nem tetszik, utána pedig kb. olyan, mintha sose lett volna :)
2013. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, azért felgyújtani nem kéne.
2013. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem azért kapta külön lapra. Jól hangzik, de hülyeség.
2013. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 reptoid ***** válasza:
Attól még legalább annyi valóságalapja van, mint annak, hogy nem írkálnak bele a már meglévő bizonyítványodba.
2013. dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, nincs annyi valóságalapja, de mindegy. Aki nem ért hozzá, az bármit kitalálhat, de attól az még nem lesz úgy. Balszerencsémre én értek hozzá, ezért nekem szúrja a szememet a hülyeség, de ezt tényleg kár ragozni. Ezek közokiratok, sokféle oka van, hogy miért így kezelik őket, ha egyszer szükséged lesz rá, te is meg fogod érteni.
2013. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 reptoid ***** válasza:

Ja te, iskolatitkár, téged ismerlek, te túl okos vagy mindenhez :D


De akkor mondd meg, miért nem gyújthatja fel?

2013. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felgyújthatja.
2013. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos és a kevésbé hasznos válaszokat! :D

Felgyújtani nem akartam de nem is rossz ötlet... :D

akkor a lényeg az, hogy ugyanabból a tárgyból használhatom az eredeti bizonyítványban lévő közepes eredményt, mintha mi sem történt volna... :)

2013. dec. 5. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!