Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy tovább?...

Szerintetek hogy tovább? Tudtok érettségi után vmi jó tanárképzőt? Ja, és még azt, hogy miben kellene "jeleskedni"? Van olyan, hogy egyszerre magyart, rajzot és éneket tanítsak?

Figyelt kérdés

Most 7.-be járok. A sulinkban(gimi) megkérdezték, hogy mik szeretnénk majd lenni. Én magyar(nyelvtan, irodalom) szakos tanár vagy/és rajz- és énektanár akarok lenni. Imádom a zenét, és a művészetet. 4-5-ös tanuló vagyok(jó, kivéve a matek, meg a fizika, azt nem értem). Amikor mondtam, hogy tanár szeretnék lenni, a tanárnő megkérdezte, hogy komolyan gondolom-e ezzel az osztállyal(Kiskunhalasra járok, a Szilády-ba -nem tudom ismeri-e valaki- és mindenki szerint mi vagyunk a kis gimnazisták közt a legrosszabb- 5-8.osztály- és, hogy lesz-e ilyen osztályokhoz türelmem, nagyon nyugodt vagyok, és van egy tanárnőnk(ő is magyar szakos, de ő tanítja nekünk még a törit is) és ő az én "Példaképem" *-* Meg, az énektanárunk. Olyan szeretnék lenni mint ők, jó ember, szigorú, de ha le is szidnak minket, akkor is egy-két perc múlva már ugyan úgy, ugyanolyan nyugodtan beszélnek.) Amúgy, igen, komolyan gondolom, vannak céljaim amiket bármi áron is, de elérek. Szóval, nem akarok tovább dumálni. :) Tudtok vmi jó tanárképzőt a közelben? Miben kellene még jobban bele adni?

U.i.: Nem kérek az olyan megjegyzésekből, hogy ennyi évesen még jen tudhatod, hogy mit akarsz. Igen is tudom. Tudom mit akarok és tudom mi kell ehhez. Ja, és bocsi, ha hibák vannak, csak telón vagyok. :)

Ja, és a suli ha lehetne minnél közelebb, Bács-Kiskun megye, vagy annak szomszédos megyéje. :)

Köszi szépen előre is a válaszokat :D

13/L



2013. dec. 5. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
a Szegedi Egyetemnek van tanárképzése. 2 szakot kell választani, azt, hogy milyen a párosítás, az érettségi évében érdemes megnézni a felvételi tájékoztatóból.
2013. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2013. dec. 5. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!