Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológus MSc-t öt egyetem...

Biológus MSc-t öt egyetem hirdet meg az országba. Milyen tapasztalataitok vannak a mesterképzésről? Akik ilyen szakra járnak akár melyik egyetemen, azok véleményeire, tapasztalataira lennék kiváncsi.

Figyelt kérdés
Én most fogok végezni Szegeden BSc-n és a zoológia szakon való tovább tanuláson gondolkodom, de ilyen szakosodási lehetőség nálunk nincs. Úgyhogy elsősorban a másik négy (DE,SZIE,ELTE,PTE)egyetemről nagyon szívesen vennék néhány tapasztalatot, főként zoológus szakirányon tanulóktól, de bármilyen vélemény érdekelne ezekről az egyetemekről.

2014. jan. 1. 19:09
 1/1 Cateye87 válasza:
Ha olyan diplomát szeretnél,amivel el is tudsz helyezkedni,ne a PTE-t jelöld be ( tapasztalatból mondom) :)
2014. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!