Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumban maradjak vagy...

Kollégiumban maradjak vagy nagymamámnál lakjak?

Figyelt kérdés

A kollégiumtól 10 percre van a suli, de honvágyam van és nem is olyan otthonos.

A nagymamám 30 percre lakik a sulitól, és egy eléggé veszélyes vidéken(sínek,cigányok stb.),de sztem nem lenne ebből probléma.

Már lassan fél éve koleszban vagyok de nem lesz sokkal jobb.Szerintetek lakjak mamámnál vagy maradjak meg a koleszban, viszont oda visszamenni sohasem akarok és a buszállomás is közelebb van mamámhoz.Mi legyen?



2014. jan. 5. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Ha félórányira, akkor nyugodtan lakhatnál a nagymamádnál.

Esetleg a koliban mond azt, hogy csak átmenetileg akarsz a nagyidnál lakni, mert beteg és segítségre szorul, azért, hogy ne vágd el véglegesen a koliba visszakerülés útját, ha az élet úgy hozza, hogy visszakényszerülnél.


Én is kérdeznék valamit, írod hogy "sínek,cigányok stb." - kik azok a "sinek" ? - mert gondolom nem vasúti sínekre gondolsz.

2014. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vasúti sínek, ahol járnak a vonatok és nem lehet átmenni a síneken a hosszú szerelvények miatt mert nincs átjáró sem.
2014. jan. 7. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
a kettő kizárja egymást, hisz felszedik a síneket :D ha meg nem érzed jól magad a koliba akkor menj mamádhoz...
2014. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!