Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ha problémám...

Mit kell tennem ha problémám akadt a nyári gyakorlattal?

Figyelt kérdés
Az iskolámban, Ahol OKJ-s képzésre járok (divat és stíéustervező szakon) második év végén kötelező nyári gyakorlaton kellett részt venni. Az osztályból jópáran (köztük én is) nem voltunk ilyen gyakorlaton. speciel én nem tudtam menni. Mindjárt itt az utolsó év vége, most tavasszal vizsgázunk, és ha nincs meg szakmám emiatt, az nagyon rossz lenne, pedig rengeteget készülök a vizsgákra és a szakdogám is megvan. Odabent, senki nem adott meg semmilyen használható információt hogy mit tehetnék, még azok se akik utólag íratták alá valakivel..Ezért itt megkérdeném: Van közöttetek olyan aki varrással, divattal vagy ilyesmivel foglalkozik, és alá tudja írni a papírjaimat mint munkáltató? Úgy érzem nincs más lehetőségem :(

2014. jan. 7. 00:15
 1/2 A kérdező kommentje:
És kérem, hogy csak is olyanok válaszoljanak akik mindenképp tudnak segíteni! Köszönöm szépen
2014. jan. 7. 00:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Nektek nincs olyan, hogy gyak.napló?
2016. okt. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!