Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor lesz már meg az eredmény...

Mikor lesz már meg az eredménye a 2013.12. 07-i ECL középfokú írásbeli anygol nyelvvizsgának?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

a Facebook ECL Elte oldalon:

Tisztelt Vizsgázóink,


A decemberi vizsgák eredményei vélhetően a hét második felében kerülnek feltöltésre.


Üdvözlettel,


ELTE BTK ECL Vizsgatitkárság

2014. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én is tűkön ülve várom a lányomét. Telefonon azt mondták, ma, de inkább holnap...
2014. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
fent vannak az eredmények.
2014. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sikerült...már megint... a pontozást nemmminősítem...nagyon alacsony lett, egyik ismerősömnek sem sikerült... 6/6, és mind kevés %-os lett
2014. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom :(

Én közép németen voltam, a magnós tragikusan nehéz volt, szinte pár szót értettünk belőle (vizsgáztató tanár szt felsőfokú szöveg), de meglett. Most voltam először.

2014. jan. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
GRatulálok, mi mind a 6-an már csak írásbelire mentünk, a szóbelink már megvan. az én szóbelim 80% a magnóm 50 volt annó, de ez az írásbeli most nagyon padlóra tett, ráadásul kellene a nyelvvizsga a diplomaosztó miatt.
2014. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom nagyon :(

Én próba szerencse alapon mentem, 11.-be járok.

Mondanám, hogy ne add fel, meglesz, de gondolom, ez most sovány vigasz lenne. de ne add fel, meglesz.

2014. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok akiknek sikerült! :)

Nekem sajnos nem sikerült, pedig a diplomához kellene már egy ideje...:( szóbelim az van, de írásbeli...:(

2014. jan. 8. 19:29
 9/15 anonim válasza:
100%
Én is aznap voltam csak írásbelin, a szóbelim már megvan. Nekem se sikerült :( 50% lett. A szövegértés rész szerintem nagyon nehéz volt, pedig mindig az megy a legjobban 35! % lett. A levelekre azt hittem, hogy nagyon jók lettek 64%... :S Egyébként én németen voltam, de a nővérem is aznap volt Ő angolon komplexen a szóbelije sikerült, de az írásbelije neki se lett meg. :/ Nem tudom érdemes e a következő vizsgára jelentkezni február 8.-a vagy inkább válasszak egy másik nyelvvizsgát?
2014. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én
2014. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!