Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék matekból jobb...

Hogyan tudnék matekból jobb felvételit írni? Jövő szombaton 18-án felvételi és nagyon izgulok mert nem vagyok olyan jó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 11:21
 1/3 anonim válasza:

Hát, ha eddig nem tanultál, már nem sokat tehetsz...

Azért addig igyekezz átnézni az anyagot!


Felvételi előtti napon mindenképp aludd ki magad bőségesen!

Sokat segít, ha a felvételi előtt elmentek mondjuk anyukáddal sétálni egyet a szabadban, vagy meginni egy forrócsokit!

Ja, és mindenképp vigyél magaddal egy tábla csokit és ha úgy érzed alatta, hogy nem fog az agyad, majszolj el egy-két kockát! :) Csak vigyázz, hogy ne váljon valami pótcselekvéssé, hogy idegességedben felfalod a fél táblát!

Kezdjél egy olyan feladattal, amit könnyen és gyorsan meg tudsz oldani, az önbizalmat ad.

Ha egy feladaton mondjuk már hét perce gondolkozol és semmi ötleted, lépj tovább!

Aznap már ne matekozz!


Sok sikert és ne izguljál ám! ;)

Hidd el ügyes leszel!

2014. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Nem arról van szó hogy nem tanultam csak nem megy annyira a matek.De azért köszi.
2014. jan. 11. 12:50
 3/3 anonim válasza:
Probalgasd az elozi evi felveteliket. Kepzeld en is felvetelizni fogok akkor amikor te!:)) szerintem a csoki nem fontos! Imadkozz egy kicsit es menni fog! Ne felj. Menni fog! Majd kerem ide leirni hogy hogy ment!
2014. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!