Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki többször...

Van olyan, aki többször váltott egyetemet, vagy többszöri nekifutásra lett meg a diplomája?

Figyelt kérdés

Én korábban jártam egy egyetemre, de sajnos nem sikerült elvégeznem,majd jelentkeztem ismét ide, egy másik szakra, akkor viszont lelkileg teljesen összeomlottam, családi okok miatt, így el se tudtam szinte kezdeni az iskolát. Szerintetek mennyire elítélendő vagy szánalmas,ha jövőre beadom ugyanebbe az iskolába a jelentkezésemet egy másik szakra, amit remélhetőleg már el is fogok tudni végezni?


Vagy nézzek inkább más iskolát, nem menjek ebbe vissza, lehet hogy a tanárok meg is szivatnának, nem??



2014. jan. 12. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szívatnának a tanárok, a több száz vagy inkább ezer hallgató közül kétlem hogy emlékeznének rád. Ha úgy érzed, hogy meg tudod csinálni, akkor szerintem nyugodtan menj vissza.
2014. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!